Ionut Marian

Primul topic - prima rulota din viata

12 postări în acest subiect de discuţie despre Primul topic - prima rulota din viata

Primul topic - prima rulota din viata

Ionut Marian

Buna seara, va mulțumesc pentru accept.

Acest an a fost mai dificil și ceva ne-a împins să luăm o decizie.. accea de a ne lua o rulota la 28 de ani și de a călători cu ea doar noi doi. Au trecut fix 4 zile de când suntem proprietari la o rulota Europa 450ES Sterling din 1995, țară de baștină Anglia, destul de dotată, fara infiltrații însă cu ceva probleme știute de la început și enumeram: frigiderul nu răcește, focul de la calorifer nu rămâne aprins atunci se eliberează acea tijă, nu funcționează pompa de apa.. dar am zis că totul se va repara. In rest sa auzim numai de bine și ne bucuram că am intrat în aceasta comunitate! 

  • Like 6

Distribuie această postare


Link către postare

Raul G

Salutare și bine ați venit printre, ce spui ca nu funcționează sunt lucruri mărunte ce se pot repara ori schimba.

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu-Betty

Salutare și :default_bun_venit: și cum a spus și @Raul G, sunt probleme la care soluțiile de rezolvare există și le poți găsi aici, pe acest forum.

Baftă și călătorii multe, reușite și fără evenimente cu noua voastră căsuță ❗:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

Salutare @Ionut Marian și bun venit în această comunitate! :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit alături de noi @Ionut Marian și spor la remediat problemele căsuței voastre mobile! :salutare!:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Ionut Marian

Va mulțumim frumos! Acum important este sa trecem prin RAR sa o înmatriculăm și după o sa ne ocupăm și de micile probleme din interior. 🤗

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Bogdan C.

Bun venit pe forum!Rasfoind putin, vei gasi aici toate informatiile necesare, iar ce nu gasesti, ne poti intreba in rubricile dedicate!

Spor la remediarea tuturor problemelor!

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate :default_bun_venit: Noi ne plimbam cu rulota de la 20 ani :) Pentru acest "sport" nu cred că este niciodată prea devreme sau prea târziu :)

 

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad

Salut @Ionut Marian 

 

La 12.10.2020 la 22:13, Ionut Marian a scris:

 ... sa auzim numai de bine și ne bucuram că am intrat în aceasta comunitate! 

:default_bun_venit:

 

La 12.10.2020 la 22:13, Ionut Marian a scris:

 ... o rulota Europa 450ES Sterling din 1995, țară de baștină Anglia, destul de dotată, fara infiltrații însă cu ceva probleme știute de la început și enumeram: frigiderul nu răcește, focul de la calorifer nu rămâne aprins atunci se eliberează acea tijă, nu funcționează pompa de apa.. dar am zis că totul se va repara.

:default_doh:, ... oare cum arata rulota Europa 450 ES Sterling?

Bafta!

Distribuie această postare


Link către postare
Ionut Marian
25 minute în urmă, Mihai-Arad a scris:

Salut @Ionut Marian 

 

:default_bun_venit:

 

:default_doh:, ... oare cum arata rulota Europa 450 ES Sterling?

Bafta!

 

IMG_20201009_151118.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.