Gabriel I

Camping Panorama - 21-22.09.2024

5 postări în acest subiect de discuţie despre Camping Panorama - 21-22.09.2024

Camping Panorama - 21-22.09.2024

Gabriel I

Salutare,

cum vremea se arată OK plănuim o ieșire scurtă pe lângă casă în camping Panorama .

În principiu vrem să dăm o tura cu bicicletele în Cheile Dâmbovicioarei și ne-ar bucura să ciocnim un pahar “post workout” cu colegii forumiști.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vlad Iliescu

Salut, felicitari pentru achizitie, ma bucur ca ai revenit la ideea de confort in camping. Asa cum ti-am spus si asta vara, nu imi dau seama cu ce te-a deranjat vechea rulota, era in curte, nu cerea de mancare. Acum cred ca esti multumit ca ai din nou un agregat in ograda. Eu de abia ce m-am intors din judetul Thassos, am fost pe 2 roti, nu cu rulota. Mai stam si pe acasa un weekend, Diana n-are chef de bagaje iar, altfel veneam la Panorama, n-am mai fost de vreo 3 ani acolo. Vom relua iesirile, probabil din 27 septembrie, sigur ne sincronizam.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Popescu Ionut

In campingul Panorama merg de peste 10 ani. Am multe amintiri placute din el. Am facut multe ture de bicicleta facute plecand e acolo si foarte multe ture de mers pe jos.

Daca te pot ajuta cu vre un sfat de tura de bicicleta sau de mers pe jos iti stau la dispozitie, fie pe forum fie in privat sau la telefon, cunosc binisor zona.

Mi-ar fi placut sa pot ajunge si eu acolo dar din pacate timpul nu-mi permite.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel I

@Vlad Iliescu cred ca am o problema cu cumpărăturile de impuls in zona asta de corturi și rulote deși încerc să o tin sub control 😁.

@Popescu Ionut trebuie să ieșim măcar la o tură împreună ( dar să știi ca noi mergem încet 😂). 

Cu siguranță ne vom sincroniza pe viitor.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Rotaru

Vom ajunge si noi in acest weekend la Panorama. 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.