Vizitator

REPROGRAMARE Tantava , weekend 29-31Aug

6 postări în acest subiect de discuţie despre REPROGRAMARE Tantava , weekend 29-31Aug

REPROGRAMARE Tantava , weekend 29-31Aug

Vizitator

Pentru ca eu unul am tot colindat in ultima perioada , propun celor care vor sa iasa "mai pe langa casa" sa mergem la padurea de la Tantava unde locul este amenajat , cu accesul restrictionat, dar fara apa sau curent.

Vremea sper sa fie OK , si sa ne lase sa punem macar corturile de la rulote. biggrin

Vreau sa stiu daca sunt amatori pentru acesta iesire , si deasemenea de cand vrea sa vina fiecare.

Astept raspunsurile celor interesati cu adevarat ; cei care au treaba sau alt program nu trebuie sa se scuze  :*

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

De la locul de campare , mergi in directia vantului 50m , faci stanga 20 de pasi , dupa care faci drepta 35 de pasi , si acolo o sa gasesti locul de varsat haznaua.

Simplu , nu ?  ])]

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Daca saptamana asta ploaia ne-a stricat planurile hai sa incercam o REPROGRAMARE  pentru saptamana viitoare adica weekend-ul 29-31Aug2014  superok

Astept doritorii sa isi anunte prezenta  :-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Pentru acest weekend va propun o iesire la padurea de la Tantava - Gradinari, de fapt o reprogramare a celei de saptamana trecuta cand vremea nu a tinut cu noi.

Cei interesati sunt rugati sa isi anunte prezenta aici. Motivul este simplu : sa stim cati vin ca sa stim cum sa aranjam rulotele.

Eu voi fi acolo de vineri , cel mai probabil pe la pranz, si voi sta pana duminica dupa-amiaza in jur de 19.00.

De preferat sa veniti pregatiti cu "de toate" . Pentru cei care mai au de facut unele cumparaturi sunt magazine in Domnesti ( un MegaImage si o brutarie) dar si pe marginea drumului, inclusiv in urmatoarea comuna Darvari.

Apa ( doar de spalat) se poate lua de la balastiera din zona.

Locatia are prezentarea facuta la topicul special dedicat , cu conditiile si cu oportunitatile din zona , precum si cu coordonate GPS.

Pentru indicatii suplimentare de orientare nu ezitati sa ma sunati pe telefonul din semnatura.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

Ce pot face daca nu pot veni ?................numai sa-mi para rau sau xqtoben.gif

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.