.Vizitator...

Solutie ecologica pentru toaleta

15 postări în acest subiect de discuţie despre Solutie ecologica pentru toaleta

Solutie ecologica pentru toaleta

.Vizitator...

Vand solutie ecologica pentru toaleta, ambele modele roz si albastru la pachet, nu se vand separat.

Este la bidon de 2 litri, dublu concentrata, de buna calitate provenienta Anglia.Proportia de utilizare 30 ml la 10 litri apa.

Pret 150 lei pentru ambele bidoane.

TfdN2f1.jpg

8a1b3n5.jpg

JXqWsCa.jpg

RwUp0Vy.jpg

htBYG9t.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

.Vizitator...

Am adus si solutie, acelasi pret si acelasi tip.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Trimite-mi si mie un set.Ai adresa.

Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Pai de ce dracu nu ai sunat mai repede ca doar ce am pus la amiaza celelelt pachet cu mufele?Nu mai trebuia sa platesti aiurea.

Suna-ma la 0722135533 sa vorbim, ca telefonul meu l-am uitat in Anglia.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mariuscristin

Buna ziua.Doresc si eu un set de substante pentru wc.In cat timp le pot primi in cazul in care aveti pe stoc?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator...

Adrian o sa ai nevoie de o caseta de toaleta cam marisoara unde sa lasi cacalica la dospit cu solutia respectiva, sa o pape bacteriile alea pe toata. La rulota este vorba despre 1-2 zile maxim deci nu cred ca este compatibila, decat in cazul in care o lasi de pe o iesire pe alta la dospit in speranta ca papa bacteriile tot si refolosesti apa curata rezultata la toaleta.:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Nicu Iancu

Vine sezonul pentru iesiri  ! Cine mai vrea pliculete pt. wc sa ma sune cat se mai gasesc. De preferat din Bucuresti sa poata veni sa le ia !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ninel

Salut!

Am cumparat de la colegul Nicu plicuri si sunt foarte multumit de ele .nu se compara nici pe departe cu solutiile albastre , prafuri jasol si altele .Cu soluti la doua zile incepea sa miroasa cu plicuri caseta de o saptamina este jumate si nu emana nici un miros neplacut din contra are un miros de odorizant de la plicuri ...

Sunt foarte bune, recomand...Multumesc d-l Nicu.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Stefan P

Nicu, da si ceva preturi daca se poate.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Intradevar , am dori si ceva preturi, poze.superok
Cat despre eficacitatea acestor plicuri colegul @ninel ne-a pus in tema si...se merita. ( pe aceasta cale multumim.)hi
Bineinteles multumim si lui @Nicu Iancu Pentru amabilitatea de a ne informa si ajuta sa intram in posesia acestor plicuri( magice)
Cu respect.
f;'

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Nicu Iancu

3 lei / pliculet. UN pliculet se dizolva intr-o sticla de 2 L (cea cu gura larga de Aqua Carpatica). Se introduce pliculetul in sticla goala, (pliculetul ca atare fara a deteriora punguta in cara este ambalat, deoarece este plastic solubil), cu ffffffffff mare atentie sa nu fiti cu mana uda, deoarece pliculetul se dizolva instant in contact cu apa.

Se adauga apa pana se umple sticla, fara presiune deoarece face ceva spuma. Se pune dopul la sticla si se agita pana se dizolva pliculetul din punga de plastic si se obtine solutia gata de folosire. Din solutia obtinuta (2 litrii), se ia cam 200 ml (250 ml), cat considera fiecare....si se pune in vasul de jos al WC-ului, peste care se mai adauga un litru de apa (jos in vasul de WC).

Deci dintr-un pliculet, se obtine 2 L de solutie care ajunge cam la 8, 10 sau chiar 12 schimburi. (depinde de pretentiile fiecaruia).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Multumim @Nicu Iancuhipentru informatii.
Si eu doresc 10 plicuri daca se poate.
O sa pun pe nepotul meu sa te sune si poate stabiliti o intalnire
Inca odata multumescnay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

@Nicu Iancu cate plicuri sunt pe cutie si care este comanda minima ..? 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Nicu Iancu

Nu sunt ambalate in cutie. Ele vin ambalate intr-o punga speciala, etansa cu un fel de fermoar de plastic peste care are un sigiliu. In aceasta punga de ambalaj se gasesc 50 de pliculete. Nu exista comanda minima, fiecare ia cate doreste. Mentionez ca mie mi le aduce cineva care le vinde, iar eu le dau colegilor rulotisti la acelasi pret de 3 lei cu cat le aduce respectivul. Din cauza ca eu nu vreau sa pun nimic in plus la costul pliculetelor, am rugamintea ca cei ce doresc sa vina sa le ia in zona sector 4. Cei din provincie, sa ce cupleze mai multi pentru a lua o punga de 50 de bucati, pe care o trimit cu Fan Curier

în urmă cu 14 ore, Cornel Mihailescu a scris:

Multumim @Nicu Iancuhipentru informatii.
Si eu doresc 10 plicuri daca se poate.
O sa pun pe nepotul meu sa te sune si poate stabiliti o intalnire
Inca odata multumescnay

OK !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.