Ionita Bogdan

Vand rulota Tabbert 540DV

5 postări în acest subiect de discuţie despre Vand rulota Tabbert 540DV

Vand rulota Tabbert 540DV

Ionita Bogdan

Vand rulota Tabbert 540 DV

An 1995

5 persoane

MMA 1500kg

Dotari : coltar transformabil in pat 175/ 200 cm, pat matrimonial fix cu saltea noua 135/ 200 cm , aer conditionat LG 9000BTU , boiler apa calda nou , dus , toaleta ecologica , cort nou separat 300 euro , inmatriculata RO persoana fizica.

Stare optica si mecanica buna - mici defecte optice

Pret Fix

Produsul este second hand / nu se returneaza / nu prezinta garantie.

post-340-1435562069325_thumb.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Andrei Urucu

Si pretul fix este .........? askc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Popa

Sa nu-mi fie cu suparare, dar anuntul tau se incheie foarte negativist: "nu se returneaza / nu prezinta garantie / pret fix". Mie nu-mi inspira foarte multa incredere......... :*

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionita Bogdan

Sa nu-mi fie cu suparare, dar anuntul tau se incheie foarte negativist: "nu se returneaza / nu prezinta garantie / pret fix". Mie nu-mi inspira foarte multa incredere......... :*

Daca veti citi licitatiile de pe ebay veti vedea ca mai toate au acest mesaj la final

  " nu prezinta garantie " - adica sunt persoana fizica si vand ceva second hand , nu sunt firma sa pot oferi garantie !

  " nu se returneaza "  - este simplu : cumperi exact ceea ce vezi cu ochii tai . Este ft bine stiuta treaba ca dupa ce cumperi ceva vei gasi altceva care poate ti-ar fi placut mai mult , drept pt care nu doresc sa ma trezesc cu rulota la poarta dupa cateva zile si sa mi se ceara banii inapoi .

  " pret fix "  este FIX pt ca este sub pretul de Germania / Olanda cu 1500 euro.

  Daca cineva crede ca o rulota este Impecabila dupa 20 ani  .... tamp si o poate cumpara la 15 -20 % din pretul ei de noua se insala  ptg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.