Eugen David

Propunere sanctiune Marian Enache

7 postări în acest subiect de discuţie despre Propunere sanctiune Marian Enache

Propunere sanctiune Marian Enache

Eugen David

Cu respect ma adresez si aici administratiei cu propunerea de sanctionare a lui Marian Enache in urma postarii in topicul "vanzare cort Dodema"!

Postare in care pe nedrept si din rea vointa-mi aduce acuzatii de denigrare, tendentioase si calomniatoare "vis a vis" de cumpararea unui cort de la el si apoi punerea lui din nou in vanzare de catre mine, nefindu-mi potrivit rulotei!

De asemenea sa fie "obligat" sa recunoasca, eventual daca mai are "onoare" sa-mi ceara scuze in mod public aici pe forum!

Multumesc administratiei!

 

Modificat de Eugen.D

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Aceste discutii ale voastre, nu consider ca pot sa reprezinte acest forum.

Vanzarile sau cumpararile din alte site-uri de anunturi, nu trebuie sa faca subiect de discutie aici.

Din punctul meu de vedere, va pot da avertisment amandorura, dar nu o fac, deoarece consider ca sunteti oameni maturi amandoi si va invit sa recititi Regulamentul  forumului pentru a intelege mai bine. Chiar va ajut cu punctul 3. Reguli de Conduita

Daca se continua aceasta discutie in forum si in care se vor adresa cuvinte ce aduc un minus imaginii forumlui, indiferent de numele utilizatorului, eu sau vreun moderator, vom fi nevoiti sa luam masuri.

Modificat de Viorel

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gogonea Razvan

Salutari!

Domnilor, nu cred ca este aici locul unde sa va certați.

Cat despre revânzare .... Eu nu văd nimic rău in aceasta mică "afacere". 

Viața este scurta bre, haideți sa trăim respectându-ne unii pe alții.

Toate bune!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Enache

BUNA ZIUA

Mi-am cerut scuzele de riguare in randurile postate initial  si le cer incontinuare avand onoare si responsabilitate fata de orice persoana .

Dar am considerat si consider ca am dreptul sa -mi exprim si nemultumirile tot asa cum imi exprim si multumirile ptr orice informatie gasita comentata si utilizata pe acest forum .Din contra nu am avut si nici nu am nici un gand de cearta ( denigrare sau jignire ) si daca am lasat aceasta impresie imi cer scuze inca o data, dar am vrut sa scot in evidenta unele aspecte , pe care personal , nu le consider normale si asta doar dintr-o minima analiza principiala a scopului de asociere pe forum .

Am crezut ca acele topicuri de vanzare si respectiv cumparare ( pise si componente RV )  au in principal rolul de a ne ajuta intre noi ( colegial si prieteneste ) si nicidecum cel de a scoate un profit pe spinarea altuia de buna credinta . (Anunturile de vanzare au fost date de mine pe topicul aferent in cadrul acestui forum si intentia de cumparare de asemenea).

Din acest moment eu nu mai am nici un comentariu de facut  si sper ca scuzele se primesc din acelasi sentiment de onoare.

Salutari cordiale tuturor!

M Enache

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Va salut!

Desii sunt totalmente nemultumit de hotararea administratiei, asupra cererii mele de de scoatere-n off topic a discutiilor "aiurea" din topicul de vanzare cort Dorema, dar si de sanctionare persoanei in cauza,  nu-mi ramane altceva de facut decat "s-o salut" (hotararea) asa cum este ea!

Numai de bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR

Va salut!

Am citit atent aceasta disutie si chiar nu vad nimic rau in revanzarea cortului.

Pana la urma fiecare face ce vrea si isi cere pretul pe care-l doreste, nefortand pe nimeni sa-l cumpere.

Am cumparat de la Eugen un tv si consider ca este un om parolist.

In rest va doresc la toti sa aveti parte de zile cat mai frumoase!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Va salut!

Multumesc administratiei dar si colegilor!

Numai de bine si drumuri bune sa avem cu totii!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.