Zoran

Membri rulotisti Timisoara

4 postări în acest subiect de discuţie despre Membri rulotisti Timisoara

Membri rulotisti Timisoara

Zoran

Eu sunt icna unul . Am un Hymer Eriba 580 si o Hayabusa 

Inca nu am iesit din motive de necunoastere ( habarnism) , iar pe aceasta cale , daca se gaseste cineva binevoitor si doritor ( am vazut o rulota cu numere RVT , care tare seamana cu a mea ) sa ma ajute cu niste sfaturi , opinii indrumari concrete ( palpabe prin viu grai) as fi recunoscator . Rog a nu mai fi trimis sa citesc topicuri . 

Am deschis un  topic ieri , se poate vedea in lista mea si am lasat date de contact acolo . Multumesc.

 

 

isor

 

Uite aici dragii mei, un grup de rulotisti banateni inimosi si nu numai!

 

https://www.facebook.com/groups/1422410498001800/

 

                                                                                nay

Nu am reusit sa accesez linkul , fiind si eu un rulotist banatean.

@zoran daca nu doresti sa citesti topicurile din forum, unde colegii au postat in dorinta de a ajuta, pentru ce ai intrat in comunitate? Fa-ma sa inteleg tamp

Pt ca lumea mai are si alte treburi decat sa stea pe forumuri . Daca vrei sa-ti explic mai amanuntit poti sa ma suni si-ti explic , daca e asa important pt tine  . 0722582939.Daca nu , hai sa o lasam asa!

Nu inteleg pt ce acest coment . Am fost destul de explicit . Nu poti sa fi de folos  sau sa ajuti ... stand back . Dar asa e romanul , plin de curiozitati si povete inutile , daca nu poti ajuta.... vezi-ti de treaba.

Tin sa subliniez limbajul meu de bun simt d-le Viorel , asta in ideea ca esti moderator si ai "puterea sa ma dojenesti" . Oare voi fi penalizat sau cenzurat ???

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Daca cumva consideri ca esti important pentru mine, trebuie sa intelegi ca toti colegii din comunitatea asta sunt importanti, nu numai tu.
Nu te penalizez, doar iti atrag atentia sa fi mai calculat si calm in exprimare.

Daca nu respecti, sa sti ca nu este obligatorie sederea ta in acest forum.

P.S. incearca si scrie fara greseli, pentru a nu mai corecta cineva in urma ta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Fara suparare, Zoran, dar toti am citit in forum despre experientele tehnice si nu numai ale celorlalti. Nu toti au o pregatire sau indemanare tehnica si citind documentatiile sau materialele scrise de colegi , incepem sa avem habar despre ce vrem sa stim, astfel putem vorbi la concret cu cineva " prin viu grai". Fara sa fi deranjat de comentariul meu, cred ca toti trebuie sa ne aducem contributia in acest forum rulotistic, dupa posibilitati.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Zoran

1 Cine a zis ceva de prieteni ? Cunosti semnificatia cuvantului prieten? ... sau il folosesti doar asa .....

2 Am invinovatit eu pe cineva de ceva ??

3 Nu am rugat pe nimeni sa imi rezolve problemele . Am spus ca as avea ceva probleme ? ......

 Doar am intrebat daca e cineva din TM dispus sa piarda o ora cu un profan in a' le rulotismui . 

Si NU , NU cred ca ar pierde vremea daca si-ar rupe o ora din timpul lor sa-si spuna opinia despre rulota si ce ar mai fi de imbunatatit la ea sau ce ar mai fi necesar sa aibe. Eventual sa fiu indrumat spre cineva care se ocupa de asa ceva . 

Oare ce a fost asa exagerat in cererea mea?

..... iar daca nimeni nu poate ajuta in acest sens as fi inteles dintr-o simpla tacere , dar nu .... 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.