Chiriac Bogdan

Acumulator rulota incarcare prin intermediul alternatorului masinii

5 postări în acest subiect de discuţie despre Acumulator rulota incarcare prin intermediul alternatorului masinii

Acumulator rulota incarcare prin intermediul alternatorului masinii

Chiriac Bogdan

Va multumesc!  E oarecum jignitor, dar daca nu am pus cratima, am lasat spatiu sau poate mi a scapat. Totusi, gramatica limbii romane nu mi este deloc o necunoscuta si sunt persoane aici care chiar scriu agramat .....pt mine cam asta a fost!  ma retrag ............

Succes in continuare!

Modificat de Bogdan Chiriac

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Andrei Urucu

:( Cred că astfel de situații ar trebui evitate. ...si cred că putem s-o facem! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Putem sa o facem,  mai ales cand avem caracter.

Acest fost utilizator al forumului, si-a permis, dupa ultima sa postare, sa-si schimbe datele din Profil cu numele "123" si cele existente acum la locatie, etc....

Pentru acest lucru, a fost banat definitiv, fiindca daca avea caracter si ne respecta, parasea forumul decent; asa cum se cere in Regulament.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Andrei Urucu

Sunt de acord cu tine Viorel, dar cred ca ne concentram foarte mult pe efect, . si nu pe cauza ....oricum lucrurile  sunt rezolvate deja in acest caz.

Modificat de Andrei Urucu

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Trebuie stiut ca nu am nimic cu nimeni.
A fost o postare banala a acestui personaj Bogdan Chiriac, a dorit sa se retraga, a fost problema lui, dar fi frate barbat cu personalitate, arata ca ai caracter si paraseste forumul fara a face alte adaugiri in Profil.

Ce a demonstrat prin asta?
Ca este un "adevarat" barbat tamp

Inchei subiectul fiindca, exclus din comunitate, nu are si nu va mai avea un drept la replica pe acest forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.