Vizitator

Cumpar rulota

4 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar rulota

Cumpar rulota

Vizitator

Fiecare incearca sa scoata un pret cat mai mare pe un lucru vandut.

Interesul meu e sa scot un pret cat mai mic, de aceea  ma intereseaza rulote la un pret spre partea inferioara a variatiei de pret existente pe piata. 

Adica, daca o rulota se vinde pe piata la preturi intre 2000-3000 euro, pe mine intereseaza un pret spre limita inferioara, adica spre 2000 de euro.

Prin urmare, cumpar rulota la pret de maximum 3000 euro.
Trebuie sa aiba in dotare obligatoriu baie cu dus, chiuveta nerabatabila si wc  cu golire exterioara, cort functional, apa rece cu bazin mare, apa calda, pompa apa, incalzire cu ventilatie, baterie, cupla antibalans. 
As mai zice si panouri fotovoltaice dar sigur as sari calul, dar daca se gasesc sigur nu zic nu.

Nu ma deplasez pe distante mai mari de 100 km fata de Bucuresti, cu exceptia cazului in ca am drum in directia aceea.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marius George

Sincer la 2000 de euro  cam greu ceea ce vrei insa ceva mai vechi de 90 poate vei gasi..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

@MARIUSGEORGE, poate m-am exprimat gresit.

NU vreau la 2000 euro neaparat. Rulota poate sa aiba pretul si 3000 de euro, atata timp cat pe piata se gaseste la preturi intre 3000-4000 euro. 

Pe mine ma intereseaza sa nu platesc mai mult decat pretul pietei si sa aiba dotarile minime de mai sus.

 

PS: Daca se cauta suficient de mult o casa plus teren o poti gasi si la 5000 euro, atunci cu atat mai mult se poate gasi si o rulota la pret corect.

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Daca ai rabdare, cauti si vezi cat mai multe, la 2500 euro, gasesti rulota relativ buna...Totul e sa nu te grabesti, sa ai rabdare si sa vezi cat mai multe...Bafta !!! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.