Marius.2007

Va salut cu mult respect

13 postări în acest subiect de discuţie despre Va salut cu mult respect

Va salut cu mult respect

Marius.2007

Va salut pe toti, numele meu e Marius si am gasit forumul uitandu-ma dupa rulote. M-ar bate gandul sa schimb hotelurile pe rulota, am tot citit diverse despre rulote, dar pentru ca fac asta doar de 2 saptamani, va dati seama cam ce varza e in capul meu. Am gasit rulote de tot felul, dar nu stiu ce sa iau, vreau sa aiba cam tot, sa nu fiu nevoit sa fac investitii in ea si sa ma lovesc de "nu se poate pune cutare, nu merge cutare". Sper ca prin bunavointa si timpul vostru sa ma ajutati sa trag singur concluzia ce mi-ar trebui ca sa ma simt bine in ea. Suntem doar 2 persoane si asa vom ramane. Masina cu care voi trage, in momentul de fata si in viitorul apropiat, este un vw jetta tsi de 140 de cai originala, resoftata la 170 cu un cuplu de aproape 300. Va multumesc

Distribuie această postare


Link către postare

Razvan Marinescu

@Marius.2007 Bun venit in frumoasa noastra comunitate ! Suntem bucurosi sa te ajutam sa iti gasesti rulota mult visata . 

   Citeste topicurile de pe acest forum legate de achizitie rulota, sunt foarte utile.  Cind esti hotarit ce vrei , suntem aici sa te ajutam superok

Distribuie această postare


Link către postare
Avramita Marian

Salut si bine ai venit !

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit alaturi de noi!

nay

 

Rasfoieste forumul, mai ales in topicurile dedicate Sfaturi achizitionare rulota si cu siguranta postarile respective te vor ajuta.

Vezi ca avem in forum si sectiuni pentru vanzari sau cumparari de rulote.

Mult succes!

Distribuie această postare


Link către postare
Marius.2007

Va multumesc, o sa va urmaresc si eventual o sa va pun intrebari (inevitabil), pentru ca fiecare s-a lovit de multe si probabil ca nu va vine sa credeti, dar eu nici macar nu m-am urcat intr-o rulota pana acum...dar cert este ca mi s-a fixat pe creier sa iau una :)

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salut Marius si bun venit alaturi de noi in aceasta comunitate! bun-venit

Succes in cautarea rulotei pe care ti-o doresti!

Rasfoieste cu atentie paginile forumului si intreaba acolo unde ai vreo nelamurire si te vom aluta cu un sfat, o parere...Bafta! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

Oricare intrebare pe acest forum, va primi si un raspuns.

Iti garantez asta.

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

bun-venit

Bine ai venit, eu sunt in situatia ta ( adica am fost ), dupa ce am citit aici pe forum diverse topicuri, am pus diverse intrebari, am fost ajutat de membrii si vreau sa le multumesc pe aceasta cale, mi-am dat seama ce imi doresc si cum sa verific cand cumpar o rulota. Si eu sunt in cautari, duminica plec in Olanda ( nu special pentru rulota, merg ca se casatoresc niste prieteni, dar imbin placutul cu utilul, daca tot ajung o sa cumpar rulota direct de la "sursa") si sper din tot sufletul sa nu vin de acolo fara nimic tras dupa masina, am timp o saptamana sa caut. In functie de buget o sa gasesti rulote si in tara, poti lua legatura cu @Viorel pentru chestia asta, cu siguranta o sa gasesti ceva frumos la el.

Distribuie această postare


Link către postare
Andrei Urucu

:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Marius.2007

Nu pot sa va mai acord reputatie, am dreptul doar la 3 si le-am dat la inceput...dar va multumesc pentru primire :)

Distribuie această postare


Link către postare
Liviu Tataru

@Marius.2007 bun-venit

Succes in gasirea rulotei visate!

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

bun-venitnay

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.