Vizitator rica

Multumit- nemultumit de Rica

23 postări în acest subiect de discuţie despre Multumit- nemultumit de Rica

Multumit- nemultumit de Rica

Vizitator rica

Aici va rog sa votati si sa postati multumirile- nemultumirile legate de activitatea mea aici.

Pool deschis pana pe 30.11.2013. In functie de rezultatele votului, rezultate vizibile numai dupa ce votati, eu voi ramane sau voi pleca.

Multumesc si astept cu interes parerile si voturile voastre.

Din acest moment pana pe 01.12.2013 eu nu voi mai interveni pe forum sa vedeti cum arata cu si fara interventia mea.

hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Ai luat o hotarare pripita si la nervi.

Nu ramane decat sa am grija de forum singur, aceasta perioada de timp. tamp

Odata ce am postat in celalalte topicuri ca iti faci treaba asa cum am stabilit amandoi de comun acord, nu vad rostul acestui topic.

Dar, este optiunea ta si ti-o respect.

Eu unul te sustin in continuare.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Viorel pe 01.12 voi relua si face tot ce este de facut.

Sunt decat 10 zile.

O fi la nervi, dar vorba unui clasic in viata, "estem oameni" si dragoste cu sila nu se poate.

Daca voi nu ma vreti eu ma retrag si pace.

Asta este rostul acestui topic.

Tu ai fost singurul care a venit cu o parere pozitiva si conform celor spuse am feedback negativ de la alti colegi., vreau sa aflu din tastatura lor asta.

EDIT: Viorel in luarea aceste decizii a contat mult si faptul ca tu esti acuzat ca incerci sa ma ridici, sa ma tii in brate... lucru total neadevarat.

Pentru colegii care vor sa stie de ce si cum am ajuns moderator aici au fost multe si lungi schimburi de PM-ri sau telefoane cu Viorel in care ii semnala anumite nereguli legate de forum. Probleme corectate, eliminate...

Stiu ca voi vedeti decat va corectez posturile, dar am facut multe prin spate, multe care nu se vad.

Singura si cea mai mare bucurie este ca acum acest forum este in stare foarte buna si stiu ca am ajutat la imbunatatirea lui.

hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

:* Nemultumit, foarte nemultumit sunt de ceeia ce vrei sa faci ! Ai inca timp sa-ti schimbi decizia asta care oricum nu foloseste nimanui ! Conform expresiei " nu mor caii cand vreau cainii !", ramai in continuare " rica " nyo , nu pleca ! )(|, xll.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Devys vreau sa fac cum va este mai bine.

Atat.

De aceea am si facut pool-ul, sa puteti vota democratic.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Rezultatele se vad dupa ce ai votat.

Vrei sa fie vizibil in permanenta?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator victor

Avand in vedere ca nu sunt de acord permanent cu susnumitul  aici sunt de acord in totalitate

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator Varu Nelu

Rica eu ies foarte des cu rulotistii dar nu tin minte sa te fii cunoscut.Ai vreo iesire la activ sau te stii cu cineva din acest grup?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Stiti ce este curios, nu v-am "vazut" de ceva vreme pe forum si acum, hop, ati aparut sa dati in baiatul asta.

Nu cumva exista o influenta de undeva?

Nu stiu, intreb si eu, ca am dreptul.

Numai bine la toata lumea!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Chiar in exprimarea Dvs. se vede "dedicatia".

Aici nu se discuta de iesiri si de grupuri, ci de moderarea unui forum, asa ca mare atentie.

Fiti  rezonabili.

Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

"Jenant, este putin spus.

Prosteala pe fata, democratie din spatele butoanelor.

Habar n-am unde sa o incadrez."

Incadrez-o la parlament.... ()] ()]

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Cand te referi "nu va convin", cui te adresezi?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Asta da performanta! aw

Iti faci cont si in cateva minute ai citit deja totul, ti-ai facut o idee si o imagine despre forum si votezi.

Superman este printre noi, sau Fat Frumos , sau cine pana mea o fi.

Transmiteti-i felicitari din partea mea. superok

Jenant, este putin spus.

Prosteala pe fata, democratie din spatele butoanelor.

Habar n-am unde sa o incadrez.

Asta nu este vot, este panarama, circ gratis, orice altceva.

Ultimul utilizator "tibi" este un domn din Bucuresti cu care am luat legatura eu azi-dimineata si nu are de-a face cu votarea.

Te rog sa nu mai faci afirmatii nefondate si in necunostinta de cauza.

In subsolul forumului apare de obicei ultimul articol postat. Realizez ca de acolo te-ai informat.

Nu tin partea nimanui, dar nici nu vreau sa devina chestia asta cu votarea o adevarata bataie de joc.

Suntem oameni maturi, ce naiba!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Adrian vad ca ti-ai "activat" toti prieteni, care nu mai stiau ca au cont aici sa iti vezi visul cu ochii.

Felicitari!

Poate acum o sa fie si activi aici, nu decat la nevoie si la cererea ta.

A doua acuzatie ca te sabotam nefondata.  vazz

Daca vrei sa traiesti pe pielea ta sabotajul te rog sa ma anunti, o pot face pe fata in vazul lumi, nu e cazul sa ma ascund.

APP astept un raspuns la corectura mesajelor tale.

Ai "uitat" sa raspunzi?

Sau eviti?

PS: singurul care a sabotat ceva aici ai fost tu.

Stii la ce ma refer.

PS2: ce imi place maxim?

Ca voteaza si posteaza, dar nu stiu despre ce este vorba.  ()]

Bravos natiune...  xp/

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Atunci ce cauti sa citesti posturile mele?

Ok, atunci aplic regula ta, cu rosu si bolduit.

Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Tanase

Rica, termina omule, ce naiba ?, te porti ca un pusti de liceu, esti om in toata firea, eu te stiam altfel , acum esti in stare sa musti din Adrian...lasa-l omule in pace, GATA CU SCANDALUL, ajuta-l pe Viorel daca vrei in continuare sa faci asta, nu il ajuti in modul asta, poti sa te superi pe mine, treaba ta, dar nu este ok daca vei continua asa.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Eu nu musc din nimeni Mihai.

Te rog sa recitesti tot si vezi cine pe cine musca.

As vrea sa te vad pe tine in locul meu cum ai fi reactionat sa fii balacarit si facut cum ii vine lui la gura.

Lui Viorel i-am spus ce si cum si a inteles.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai Tanase

Nu stiu exact cum ai fost balacarit , eu in locul tau il sunam pe Adrian atunci la inceput , imediat dupa prima jignire, discutam cu el , rezolvam problema si aici pe Forum nu aparea nimic.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator rica

Iti dau doua exemple "sa te umpli de kakat", "modificator", daca mai vrei te rog sa mai cauti ca mai sunt.

Eu l-am respectat si nu l-am jignit cum face el.

Dar ma rog.

Eu sa il sun?

El are o problema cu mine, el a inceputut totul pe forum, nu eu.

A fost alegerea lui sa fie public, nu a mea.

Eu m-am trezit improscat de el din motivele de mai sus, ca mi-am facut treba si el a fost deranjat ca nu am raspuns la mesajele lui cu "Da sa traiti! Am inteles"!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator dorunegru

@Rica - sa incheiem aceasta disputa , incearca sa fii cel mai destept si cedeaza . Acest forum este despre rulotism si actiuni conexe . Noi cei care postam idei ce iti par contre , avem contact sau suntem in miscarea rulotistica incepand de la anvelope , presiune de gaz pana la solutii pentru wc fix , deci stim de toate , este greu ca in viteza postarilor despre unde am fost , ce am gatit , ce am reparat ( ce era in ajutorul colegilor ) , ce am cantat , ce am baut , cum am ajuns , ce sacrificii am facut , s.a.m.d. , sa respectam si intocmai exprimarea corecta gramatico-morfologica , uneori folosim in postari cuvinte ce apartin unui dialect rulotistic  inventat la ultima iesire , cred ca iti este greu sa intelegi tonul cu care ne adresam unii altora , este parte din farmecul de a fi rulotist , iesirile cmune in aer liber n-e permite sa ne adresam intre noi cu apelative cen : ' cuscre , cumetre , nasule , ..." in asta conta rulotismul = libertate , gramatica , ortografie , punctuatie , astea se fac de constrangere pe alte forumuri gen "Academia Romana , Forumul literaturistilor romani si alte astfel de adunari de matase ale societatii " .

Deci vorbim despre masini si rulote , locuri de campare si/campinguri ? Sau cum sa n-e  exprimam corect in dex-ul romanesc .

Nu uita sunt persoane care prezinta iesiri , concedii , locuri de campare sau excursii prin experienta propriului buzunar , aceste intreprinderi fiind impartasite tuturor , liberi in a experimenta , josnic in a comenta sau modifica aceste posturi , care datorita exprimarii mai mult sau mai putin gramaticala da "sosul ideii si actiunii "

Deci sa fie clar nu ne dorim sa dispari , ai pus gresit acele conditii ( automutilare cred ca este un termen medical ) dar incearca a discerne care din actiunile tale aici sunt justificate , ce pretinzi  a fi un ajutor pentru nea Viorel si ce poate supara membrii acestui forum , membri care sigur sustin prin posturi si/sau povestiri de la iesiri .

Citat : Iti dau doua exemple "sa te umpli de kakat", "modificator", daca mai vrei te rog sa mai cauti ca mai sunt.

A corecta postarea unui moderator fara a-l instiinta , este de mare KKOOOOO .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator Varu Nelu

Domnule Viorel,

Trebuie sa fac unele precizari, pentru ca din cate am vazut faceti niste afirmatii putin tendentioase, ca sa nu le numesc altfel.

Sunt la curent cu tot ceea ce se intampla pe forum.

Obisnuiesc sa iau cafeaua de dimineata cu "gogu" si sa comentam impreuna postarile.

Prin prisma functiilor, noi avem lucruri mult mai importante de facut decat sa postam sau sa intram in can-can-uri. Natura sprijinului nostru este alta. Eu sunt proprietarul terenului de la Cheia  unde anul acesta au fost organizate doua intalniri. Prin aceste intalniri s-a facut atragerea de noi membri, care din pacate in momemtul de fata sunt destul de greu de gasit.

Nu stiu cat de informat sunteti cu privire la acest segment de activitate si nu stiu daca aveti cunostinta de cate alte organizatii destul de puternice sunt in activitate.

Tinand cont de cele doua motive expuse, adica membrii si forumurile existente, sansele de a creste exponential sunt foarte mici si va trebuiesc in primul rand oameni care sa aibe experienta in domeniu, care sa aibe subiecte interesante de discutie, iesiri, postari legate de locatii, campinguri, solutii tehnice, etc. Bancuri si glume gasesti pe net volume intregi, asa ca nu va bazati prea tare pe ele.

Imi cer scuze pentru timpul care vi l-am rapit si va doresc sa aveti mult succes in continuare.

Cu stima,

Nelu"varu"

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Aceste "afirmatii tendentioase" am tot dreptul sa le exprim, drept care il are oricare din membri acestui forum.

Idea este ca nu am vazut o alta postare semnata "Varu Nelu" si deodata a aparut intr-un topic pentru care cred ca s-a dat comanda sa se intre pentru un banal vot.

Poate gresesc, dar oricare ar gandi asa despre cineva care nu posteaza mai nimic si dintr-o data, pentru un post care nu trebuia sa existe, apare brusc.

Sper sa ma fi inselat.....

Daca timpul si functiile care le aveti Dvs. nu Va permit sa postati pe acest forum sa stiti ca nu este ceva de condamnat.

Referitor la "Nu stiu cat de informat sunteti cu privire la acest segment de activitate si nu stiu daca aveti cunostinta de cate alte organizatii destul de puternice sunt in activitate.", nu cred ca sunt "pe dinafara".

Acest forum l-am creat din placere si daca se rasfoiau topicurile din prezentare membri, in care mi-am facut o scurta prezentare, nu cred ca mai aveau rost afirmatiile mai sus mentionate.

Referitor la sansele forumului de crestere exponentiala, in ziua de astazi sunt mici in orice domeniu si sunt constient si aprob cele afirmate.

Multumesc si Numai bine!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Mai Adrian, observ ca vrei sa o ducem la nesfarsit discutia asta.

Avocat daca erai si nu pledai asa de bine.

Am fost citat, am raspuns si atat.

Eu vad cu "ochii mei" forumul, tu si celelalte persoane vedeti cu ochii vostri.

Daca tu produci asemenea discutii, necunoscand de fapt ce se intampla in totalitate pe forum(aprobari conturi, ultimul topic, etc. aflate in subsolul forumului), ce vina am eu?

Cele afirmate de mine sunt adevarate si mi s-au parut suspecte, asa cu poate ti se pareau si tie.

Incearca sa te pui o saptamana in locul meu, sa vezi care intra si care nu, sa-ti faci o idee si apoi sa te vad ce comentezi.

Din punctul meu de vedere este foarte rau ca s-a ajuns pana aici.

Hai sa incheiem acest capitol, sa ne vedem de ale noastre in continuare si sa avem liniste.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.