Vizitator Niky Radu

Sesizare si propunere banare

28 postări în acest subiect de discuţie despre Sesizare si propunere banare

Sesizare si propunere banare

Viorel C.

(:)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

Viorele ,

Si eu le acord tuturor aceeasi sansa de la inceput , de acea ii si invit pe toti fara deosebire si fara a-i selecta dupa vre-un criteriu anume.

In continuare , cum se spune "dupa fapta si rasplata" : sunt oameni de cuvant si de caracter - continuam , sunt javre si perversi - adio fara comentarii. Punct !

De explicatii ieftine si de scuze imbecile sunt satul pana peste cap, asa ca nu fac compromisuri de nici un fel, si am trecut de faza in care sa am remuscari.

La modul general, atata timp cat arat respect vreau sa fiu respectat , indiferent de cine este vorba.

                                                                                                                                                                                                                                            ... :* Nu am inteles bine cine sunt oamenii de cuvant si de caracter ?.

Continui , nu am inteles cine sunt javrele si perversii ?.Continui din nou si te intreb ? De ce jignesti pe cineva intr-un context in care chiar despre asta-i vorba ? Cu ce drept spui ca tu nu ai nevoie de scuze imbecile si explicatii ieftine ? Poi unde-i respectul pe care spui ca-l arati ?Indiferent de ce este vorba ! Credeam ca esti un om de caracter , dar ?Totul intre mine si Radu a inceput in urma unei discutii la tel pentru un cort la care am incercat sa-l negociez si am fost trimis la plimbare si catalogat ca nu am bani sa-i cumpar cortul lui de 350 de euro .Poi in final am cumparat cort Isabelle la doar 100 de euro si spun ca este superior celui Dorema? Sa ma corectati daca gresesc ! I-am spus ca am negociat si in Elvetia in magazin cu ocazia unui telefon si cum sa nu negociez un cort de la o persoana particulara pe un sait de vanzari, cu alte cuvinte "la piata " . Am sa postez aici copii dupa bonurile de cumparare eliberate in august 2013 la LIVINIO in ELVETIA, pentru a demonstra ca nu sunt explicatii " ieftine " precum vorbele tale. Oricum ma consider nevinovat de tot ce s-a intamplat cu acest  coleg Radu, daca cititi bine si atent si nu faceti partinire el este mai vinovat si m-a jignit mai mult, dar si administratia a avut motivele ei pentru banarea mea. Tot respectul pentru Radu, este foarte activ pe alte forumuri cu subiecte de mare interes pentru rulotisti , de asemenea Adrian era pana mai ieri cu alti rulotisti, nu ma intereseaza si nici nu doresc sa stiu de ce nu mai este, ma intereseaza sa si respecte persoana nu numai sa se faca afirmatia !E normal sa nu judecati drept, cu Radu va stiti a-ti fost impreuna cam peste tot ! Cu mine de unde sunt nou pe aici si nu ne cunoastem personal.Ca o paranteza : ieri ma suna cineva din Buc pentru un cort, ii explic ca s-a vandut eu am cumparat altul si-i dau 2 nr de tel unde poate gasii corturi de Adria 420 la 100 euro. Nu l-am mai intrebat daca a cumparat dar trec aici nr lui 0769 299 597, un domn respectabil pe care voi trebuie sa-l cunoasteti fiindca face mult Cheia in perioada varii. Intrebati cum i-am vorbit si daca-i adevarat. Cine-mi vorbeste frumos la fel fac si eu, dar voi nu stiti temperamentul unui ardelean , doar vi-l inchipuiti !App voi peste tot scrieti ca este scump si va targuiti la pretul de campare ! Oare de ce vi se pare incorect ca eu sa incerc sa ma" targuiesc "? Cu ce am gresit ? Ca l-am intrebat pe Radu N " esti prost s-au vrei sa prostesti pe altii ?"Ce asa mare jignire ? Ceia ce a urmat discutiei , nu se mai ia in considerare ?Asta este si se intampla cand "esti strain si n-ai pe nimeni " Doar in guvern sa functioneze nepotismul ? Iata dovada , ca este peste tot !Daca vine cineva din exterior are mult de lucru in legatura cu banarea si a altor colegi ! App nu am cu nimeni nimic , nu ma intereseaza viata nimanui ce vinde si cui/cu cat vinde, spor la vanzare. Eu oricum cumpar "doar" de unde-mi convine .Numai de bine ! PS. un bon reprezinta pretul unui telefonSamsung cu husa originala din piele, cel de-al doi-lea pretul uni incarcator original Samsung la 12v, cu sconto (reducerea) aferenta .

Multumesc !

Problema ca am fost serviti si de o romanca dar si de seful ei, se vede pe bonuri !

7hfj.jpg

[img width=300 height=400]http://imageshack.com/a/img850/6439/0fl2.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Pentru a nu mai da motiv de continuare a acestei discutii, acest topic se inchide.

P.S. cred ca te-ai "descarcat" sufleteste, asa ca sa terminam cu discutiile acestea si sa ne "vedem" de forum.

Referitor la nepotism, in continuare, regulamentul forumului este valabil pentru toti membri, altfel...  bb;

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.