Valentin Popa

Bine v-am gasit

11 postări în acest subiect de discuţie despre Bine v-am gasit

Bine v-am gasit

Valentin Popa

Bine v-am gasit

Numele meu este Popa Valentin si sunt din Timisoara. Am o fata de 18 ani si un baiat de 2.5 ani. Posed un Ford Mondeo AWD 180cp automata cumparata de noua in Mai 2017 si planuiesc sa invat totul despre rulote dupa care sa cumpar una cu ajutorul vostru. In general merg cu familia aproximativ o luna pe an la ski si undeva la 10 zile pe an la mare.

Distribuie această postare


Link către postare

Marian Popa

Bun venit alaturi de noi @Valentin Popa :noroc: 

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

Bun venit alaturi de  noi:default_bun_venit: Ce fel de rulota intentionezi sa cumperi si la ce preti, asta ar ajuta ca sa dam cu parerea. Inca odata bun venit si spor la achizitie:noroc:

  • Downvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Bun venit in grupul nostru, întreabă și in limita cunoștiințelor vom încerca sa te sfătuim sa poți face alegerea buna.

Primul pas l-ai făcut alăturându-te noua, ai și un tractor clasa întâi, ai doar de ales noua sau usata.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Valentin Popa

Din ce am citit si vazut pana acuma cred ca o rulota cat de cat incepe de la 5000 Euro. Evident ca mi-as dori ceva nou gen ca asta: 

dar inca sunt prea multe necunoscute. De exemplu de ce as cumpara o rulota noua de 20.000 Euro si nu una veche de 10.000 Euro sau una de 5000 Euro? Sau ce marime? desi ma gandesc sa aiba intre 6 si 7.5 metri si sa fie neaparat cu doua compartimente avand copil mic. Rulota sa fie cu o roata sau cu doua? (ma gandesc ca doua roti pe o parte inseamna doua osii). Sa fie cu cabina de dus sau fara? Ce mai stiu este ca vreau sa aiba cort. Sa fie cu led daca se poate cu panouri solare si sa aiba tot ce exista acum pe piata sa pot campa perioade lungi inafara campingurilor care inteleg ca nu prea exista la noi. Eventual as inchiria una la inceput ca sa stiu mai bine care este viata la rulota dar nu cred ca gasesc in Timisoara. Pana acum am auzit doar de cei de la half.ro care inchiriaza la Brasov si la Bucuresti.

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salut @Valentin Popa și bun venit în această comunitate! :noroc:

:default_bun_venit:

 

P.S.  In legătură cu rulota, am rugămintea să deschizi topic separat în secțiunea "Sfaturi achiziționare rulotă" și să-l lasam pe acesta exclusiv pentru prezentare și urările de bun venit. :multumesc!:

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Deschide un topic nou sa putem discuta pe înselete despre achiziția noii tale “căsuțe” pe roti.

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:default_bun_venit:     :noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Mihai-Arad

@Valentin Popa 

:default_bun_venit:

 

 

 

La 25.7.2018 la 14:46, Valentin Popa a scris:

Din ce am citit si vazut pana acuma cred ca o rulota cat de cat incepe de la 5000 Euro. Evident ca mi-as dori ceva nou gen ca asta: 

dar inca sunt prea multe necunoscute. De exemplu de ce as cumpara o rulota noua de 20.000 Euro si nu una veche de 10.000 Euro sau una de 5000 Euro? Sau ce marime? desi ma gandesc sa aiba intre 6 si 7.5 metri si sa fie neaparat cu doua compartimente avand copil mic. Rulota sa fie cu o roata sau cu doua? (ma gandesc ca doua roti pe o parte inseamna doua osii). Sa fie cu cabina de dus sau fara? Ce mai stiu este ca vreau sa aiba cort. Sa fie cu led daca se poate cu panouri solare si sa aiba tot ce exista acum pe piata sa pot campa perioade lungi inafara campingurilor care inteleg ca nu prea exista la noi. Eventual as inchiria una la inceput ca sa stiu mai bine care este viata la rulota dar nu cred ca gasesc in Timisoara. Pana acum am auzit doar de cei de la half.ro care inchiriaza la Brasov si la Bucuresti.

 

Bafta !

Distribuie această postare


Link către postare
Vana Petre

Bun venit si bafta!

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.